Müşteri Hizmetleri : 0. ( 850 ) 532 23 05

Firmanız, Projeniz, Markanız veya Ürününüzün Dijital Ortamda Hedef Kitlenize Erişimini Amaçlayan ve Kısa Dönemde Etkili Araçlar Kullanarak Amacınıza Ulaşmanızı Sağlayan İçerik Pazarlama Hizmeti. Ajans Olarak Uygun Kelimeler, Sloganlar veya Görsel Afişler Hazırlayarak Çeşitli ve Etkili Araçlarda Hedef Kitlenize Ulaşmanızı Sağlıyoruz. Farklı ve Yenilikçi Reklamcılık Anlayışı İle Sürekli Güncel ve Gözde Kalın.

icerik-pazarlamaEtkili ve Doğru İçerikler Üreterek Hedef Kitlenizle Kalıcı İletişim Sağlayın. İçerik Pazarlama Hizmetinde Ajansınız Tüm Ay Boyunca Senaryolar Hazırlar, Amaçlarınız ve Yoğunlaşmak İstediğiniz Alanların Planlamasını Yapar, Gereken İçerikleri Hazırlar ve Belirlenen Kanallarda Pazarlar. Pazarlanan İçeriklerin Geniş İstatistiklerini Hazırlar ve Tüm Erişim Ağını Tarafınıza Sunar. Hazırlanan  İstatistikler Üzerinden Performans ve Başarı Grafikleri Hazırlar.

icerik-pazarlama-sloganYeni Senaryoların Oluşturulmasında Fikir Sunar ve Ne Kadar Etkili Olduğunuzu Realist Biçimde Belirler. Devir İletişim ve İyi Pazarlama Devri, Dijital Dünyada Olmak Artık Herkesin Bir Şekilde Gerçekleştirdiği Bir Olay. Dijital Dünyada Ne Kadar Kaliteli Şekilde Yer Alıyorsunuz ve Ne Derece Güncelsiniz Artık Olay Bu! Birçok Kurum ve Kurumsal Referanslarımızı İnceleyerek Bilgi Sahibi Olabilir, Dilerseniz de Teklif Al Butonunu Kullanarak Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

Sosyal Asistan Hizmeti Neler Sunar?

Grafik ve Renk Çalışması
Kapak ve Profil Çalışması
İçerik Türetimi ve Pazarlama
Reklam Slogan Çalışması
Sosyal Medya Araç Kullanımı
İletişim ve Soru Takibi
Yorum, Paylaşım ve Beğeni Denetimi
Haftalık Sosyal Medya Raporu
Reklam Bütçe Yönetimi
Hedef Kitle ve Takipçi Çalışması
Demografi ve Grup Çalışması