Müşteri Hizmetleri : 0. ( 850 ) 532 23 05

Facebook İle Telefonlarınız Durmasın!

Ülkemizde En Fazla Kullanılan Sosyal Medya Aracı Olan Facebook'u İşlerinize Adapte Ederek Getirinizi ve Trafiğinizi Katlayın..

FACEBOOK REKLAMLARI

Şirketimiz, Müşterilerine Facebook Sponsor Reklamlarına Aracılık ve İçerik üretimi Yapmaktadır. Facebook Reklamları Başlatılmadan Önce Amaç ve Araçlar, Filtreler Hakkında Kısa Bir Toplantının Sonunda Öncelikle “Hedef Kitle” Seçimi Yaparak, Hedef Kitlelere Uygun Grafik, Renk, Doku ve Slogan Kullanmaktayız.

Büyük Meblağlara Gerek yok, Bütçeniz Kadar Reklamı ve İçeriği Amacına Uygun Olarak Tasarlamakta ve Yayınlatmaktayız. Her 3 Günde Bir Tarafınıza Detaylı ve Anlaşılır Raporlar Sunarak, Reklam Başarımızı Paylaşmaktayız..

Hızlı ve Anlık Reklamlar, Planlanan Reklam ve İçerikleri Bekletmeden Aynı Gün İçerisinde Hedef Kitleye Servis Ederek, Sizi Bekletmeden Hızlı ve Etkili sonuçlar almanıza yardımcı olmaktayız.

Facebook’u Doğru Kullanabilmek ve Doğru Reklam Politikası İzleyebilmek İçin Onu İyi Tanımak Gerekir. Biz Facebook’u ve Anatomisini Çok İyi Biliriz, Buyrun Sizi de Tanıştıralım.


FACEBOOK
REKLAMLARI


İNSTAGRAM
REKLAMLARI


GOOGLE
REKLAMLARI


YOUTUBE
REKLAMLARI