Satış ve Öncesi : 0.544 332 32 84 | brain@kaktusmedya.com

Özgün, Sizi Anlatan, Size Ait

Logo Tasarım

Logo tasarım

Logo Tasarımı

Logo tasarımı, kurumsal kimliğinizin başladığı ilk basamaktır. Logolar yapıları bakımından sizi en iyi şekilde anlatabilmelidir. Günümüzde birçok başarılı logo çalışmasıyla markalaşmış ve logoyu gördüğümüz anda işte şu firma diyebileceğimiz işler mevcuttur.

Logo tasarımı, kesinlikle basit ve geçiştirilecek bir iş değildir. Logonuz renk uygunluğu, yazı karakteri, simge kullanımı, font büyüklüğüyle ve font stiliyle bile işinize, size son derece uyumlu olmalıdır. Özgün ve işinizi beyinlere ışınlayacak kadar etkili olmak zorundadır.

İnsan beyni bilindiği üzre detaylı okumasa bile gördüğü herşeyi belleğe kaydedebilme özelliğine sahiptir ve logonuzu bu ciddiyette, hassaslıkta oluşturduğunuz zaman hatırlanmamanız imkansızdır. Başarılı logolar sizi zirveye taşıyabilecek kabiliyete sahip donelerdir. Alt kısımda firmamızın oluşturduğu logo çalışmalarından örnekleri görüntüleyebilirsiniz.

Gaziantep Logo tasarımı alanında birçok kurumsal müşteriye başarılı logo tasarımları sağlamanın mutluluğu ve gurur içerisindeyiz.

Kimler için çalıştık?

Çalışma Süreci ve Farklarımız

Tescile ve Patent Başvurusuna Uygun
Sektörünüzü, Markanızı Anlatan Özgün Renkler
Hızlı ve Farklı Bakış Açısı
5 Farklı Alternatif
Renk ve Font Alternatifleri
Antetli, Zarf, Kartvizit ile birlikte!