Müşteri Hizmetleri : 0. ( 850 ) 532 23 05

Google seo yani “Search Engine Optimization” Site içerisinde ve site dışından sağlanan bağlantıların, oluşturulan doğru kodlama ve içeriklerin arama motorlarında amacına ve hedefine uygun şekilde barındırılmasına verilen isimdir. Google seo dememizdeki amaç ise dünya üzerinde yoğun şekilde google arama motorunun kullanılmasından ötürüdür.

googleseo

slogan

Doğru şekilde programlanmamış web sayfaları SEO bakımından çok çok geride kalmaktadırlar, Sadece web sitesi yapmakla hedef kitlelerinize ve yeni müşterilere ulaşamazsınız. Web sitenizin aynı zamanda Seo uyarlı ve doğru bir şekilde hazırlanmış olması gerekmektedir.

Web projenizde amaç, teknik, görsel, alan adı değeri ve birçok buna benzer noktalar genel seo puanınızı çıkarmaktadır. Şirketimiz oluşturduğu tüm web projelerinde SEO entegrasyonlu ürün sunmakta ve istekler dahilinde hazır web siteleriniz üzerinden Seo çalışmaları gerçekleştirebilmektedir.

Şirketimizin seo başarısını referansları arama motorlarında aratarak test edebilirsiniz. Hemen Şimdi Sağ Üst Kısımdan “Teklif Al” diyerek üst sıralarda çıkmak için ilk adımı atabilirsiniz.

Sosyal Asistan Hizmeti Neler Sunar?

Grafik ve Renk Çalışması
Kapak ve Profil Çalışması
İçerik Türetimi ve Pazarlama
Reklam Slogan Çalışması
Sosyal Medya Araç Kullanımı
İletişim ve Soru Takibi
Yorum, Paylaşım ve Beğeni Denetimi
Haftalık Sosyal Medya Raporu
Reklam Bütçe Yönetimi
Hedef Kitle ve Takipçi Çalışması
Demografi ve Grup Çalışması