Satış ve Öncesi : 0.544 332 32 84 | brain@kaktusmedya.com

Google Servislerinde

Tescilli Bir Şekilde Yer Alın

Google işletme kaydı

İşletmelerinizi ve markalarınızı Google Maps ve Rehberlerde Göremiyor musunuz? Eğer öyleyse bu firma ve markanız için çok büyük bir eksiklik. Google Harita ve veritabanında işletmenizin bulunabilir olması durumunda ziyaretlerinizi ve bilinirliğinizi yüzlerce kat yukarı çıkarabilirsiniz.

Google konumlarında yer alan işletmelere Google servisi yorum, değerlendirme, harita, arama ve detaylı hizmet bilgileri sunmaktadır. Ajansımız marka ve firmalarınız için Google doğrulama hizmetlerini başarılı ve çok hızlı bir şekilde sunmaktadır.

Resmi ve işletme bilgileriniz ile Google’da resmi bir doğrulama işlemine ajansımız aracılığıyla erişebilirsiniz. İşletmelerinizin ve markalarınızın yayınlarını direk Google platformları üzerinde yayınlayabilmeniz için gerekli tüm kontrolleri ve işlemleri eksiksiz bir şekilde alabilirsiniz.

Google işletme kaydınız tamamlandıktan sonra tüm kontrol ve yetkilendirmeler tarafınıza aktarılır ve firmanın sahipliği direk tarafınıza tescillenir. Daha fazla bilgi ve konum doğrulama hizmeti için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Kimler için çalıştık?

Farklarımız, Avantajlarınız!

7 İş Gününde Hızlı Çözüm
Firmanız Adına Tescil
Kalıcı ve Ömürlük Doğrulama
Google Fotoğraflara Kayıt
Google Maps ve Rehberlere Kayıt
Google Değerlendirme / Yorumlar Entegresi