Müşteri Hizmetleri : 0. ( 850 ) 532 23 05

Katalog Tasarımı

Kataloglar, Firmanızı, işinizi, ürünlerinizi ve kurumsal bilgilerinizi müşterilerinize sunduğunuz kağıda basılı materyallerdir. Müşteri veya izleyici katalog'a bakarak sizi, firmanızı...

Katalog Tasarımı

Kataloglar, Firmanızı, işinizi, ürünlerinizi ve kurumsal bilgilerinizi müşterilerinize sunduğunuz kağıda basılı materyallerdir. Müşteri veya izleyici katalog'

Kataloglar, Firmanızı, işinizi, ürünlerinizi ve kurumsal bilgilerinizi müşterilerinize sunduğunuz kağıda basılı materyallerdir. Müşteri veya izleyici katalog’a bakarak sizi, firmanızı, ürünlerinizi en ince detayına kadar anlayabilmelidir. Bunun yanı sıra katalogunuz estetik ve şık bir görünümde olmalıdır.

Katalog Tasarımı, estetik ve anlatım bakımından son derece ince ayarlanmalı ve öne çıkarılacak alanların renk dili ve anlatımı bakımından profesyonel şekilde oluşturulmalıdır. Gözü yormayacak ve okunmasına odaklı çalışmalar yürütülmelidir.

katalogtasarimi

Katalog Baskısı, Kısmında kullanılan kağıdın kalitesi ve kalınlığı işe, sektöre, tanıtıma destek olması bakımından iyi düşünülmeli ve ortaya güzel bir iş çıkarılmalıdır.

Kataloglar Baskı kağıdıyla, tasarımıyla, yerleşimiyle ve hatta yaydığı kokuyla bile son derece önemli ve hassas donelerdir. Katalog oluşumunda çok ince düşünülmeli ve profesyonel hareket edilmelidir. Altta şirketimiz ve çözüm ortaklarımız aracılığıyla oluşturduğumuz katalog örneklerini bulabilirsiniz.