Müşteri Hizmetleri : 0. ( 850 ) 532 23 05

Anahtar Teslim, Eksiksiz Web Tasarım!

Herkese Eşit Rekabet Ortamı Sağlayan İnternet Ortamında Profesyonel ve Estetik Şekilde Sergileyin.. Devir Hız ve Profesyonelliğin Devri..

Mobil ve Tablet Uyumlu
Google SEO Uyumlu
Sosyal Medya Entegreli
PHP + CSS + JQUERY
Türk Ticaret Kanunu Onaylı
%100 Türkçe Yönetim Paneli

Anahtar Teslim, Eksiksiz Web Tasarım!

Herkese Eşit Rekabet Ortamı Sağlayan İnternet Ortamında Profesyonel ve Estetik Şekilde Sergileyin.. Devir Hız ve Profesyonelliğin Devri..

Proje süreci nasıl işlemektedir?


İş Öncesi Görüşme Ve Toplantı
1

Sözleşme ve Proje Başlangıcı
2

Grafik Çalışması ve Değerlendirme
3

Yazılım ve Kodlama İşlemi
4

Demo Yayın ve Toplantı
5

Web Sitesinin Yayınlanması
6
Websiteniz projenizin büyüklüğüne ve fonksiyonelliğine göre yayına girme konusunda değişkenlikler göstermektedir. Standart tam yönetimsel websitelerini grafik onayından sonra en fazla 5 iş gününde demo yayınına almaktayız. Notlarınız, verilerinizin teslimi projelerinizin hızıyla birebir alakalı bir durumdur.
Websitelerinizin bedelleri tek seferlik ödeme usulü teslim alınmaktadır. Yani Şirketimiz hazırladığı web projelerinize tek sefer ödeme almaktadır. Her yıl sadece barındırma, yayınlanma ve eposta barındırma ( Hosting ) ücreti tahsil edilmektedir. Buda kullandığınız hosting alanının büyüklüğüyle alakalıdır. Genellikle ortalama Website maliyetinizin Onda Birlik Bir Maliyetine halledilmektedir.
Elbette. Şirketimiz tasarlayıp yazdığı tüm web projelerini tamamı yönetilebilir olarak hazırlamaktadır. Kolay ve kullanışlı aynı zamanda %100 türkçe hazırlanmış olan yönetim paneli sayesinde sitenizdeki tüm alanalara saniyeler içerisinde müdahalelerde bulunabilir, tasarlamanın keyfine varırsınız.
Tasarladığımız web siteleri Responsive ( Duyarlılık ) yapısı ile hazırlanmaktadır. Yani web sayfalarınız tüm mobil ve tabletlere, geniş ekranlı monitörlere son derece uyumlu ve esnek şekilde çalışmaktadır. Hiçbir zaman uyumsuzluk sorunu almazsınız. Google Mobile Test Aracıyla siteleriniz %100 Mobil ve Tablet uyumlu şekilde teslim edilmektedir.
Website yazılımlarımız Sosyal medya ve Google gibi arama motorları entegrasyonu hazır şekilde teslim edilmektedir. Bu ne demektir? Bu şu demektir. Websitenize eklediğiniz tüm içeriklerin aynı anda google tabanına iletilmesi ve tüm içeriklerinizin google dizininde yayınlanması demektir. Yani web sitenizi yönetirken aynı zamanda google gibi arama motorlarında görüntülenmek üzere yayınlandığınız anlamına gelmektedir.
Websiteleriniz yayın faaliyetine alındıktan hemen sonra Firmamız eğitim yetkilileri size ziyaret gerçekleştirerek süre sınırı olmaksınızın yönetim panelinizi anlatır, uygulatır ve tekrar ettirerek pekiştirmenizi sağlarlar. Size web sitenizin nasıl kullanılacağıyla ilgili dökümanlar sunarlar. Sonrasında 7/24 eğitim yetkililerimize dilediğiniz iletişim kanalı üzerinden ulaşarak eğitiminizi tekrarlayabilirsiniz.
Websiteniz siz istediğiniz sürece açık kalmaktadır. Firmamız tarafından en az 5 yıl garanti vermektedir ve siz kullandığınız sürece websiteniz ücretsiz bakım ve destek almaktadır. Yıllık hosting hizmeti aldığınız sürece kullanıcılarınıza hizmetler sunabilirsiniz.

Web Projenizle Gelen Hizmetler

Google Business Kaydı
Google Analistik Kaydı
Sosyal Profil Entegrasyonu
Google Haritalar'a Kayıt
Google SEO Entegrasyonu
Yandex ve Bing Motor Kaydı
XML Site Haritası ve RSS Altyapısı
Mobil Responsive Site Deneyimi
128 bit SSL Güvenlik Sertifikası